Armağan Çağlayan 1 Kilo Balığa Verdiği Paraya İsyan Edince Gelen Tepkilere Kapak Gibi Cevaplar Verdi!

Türkiye’nin en önemli televizyoncularından Armağan Çağlayan, 1 kilo balığa ödediği paraya sosyal medya hesabından isyan etti. Çağlayan, hayat pahalılığına isyan ettiği paylaşımına gelen tepkilere sert cevaplar verdi?

Türkiye’nin en önemli televizyoncularından biri olan ve birçok başarılı projede de imzası bulunan Armağan Çağlayan, son dönemde YouTube’da yaptığı programla büyük kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

Aynı zamanda nokta atışı sosyal medya paylaşımlarıyla ve dobra söylemleriyle de her zaman gündemde olan Armağan Çağlayan, bugün sosyal medya hesabından hayat pahalılığına isyan ettiği bir paylaşımda bulundu ?

1. Haklı isyanı tepki çeken Armağan Çağlayan’ın paylaşımının altına birçok yorum geldi ama bazıları vardı ki Armağan Çağlayan, her zamanki gibi lafını sakınmadan cevabını vermekten kendini alıkoyamadı. @alptug_akin adlı kullanıcı bu yorumda bulununca:

2. Armağan Çağlayan da, “İnsan olarak yiyemeyenleri, beslenemeyenleri de düşünmek benim görevim. Ayrıca pahalı olan bir ürün herkes için pahalıdır. Adı üzerinde pahalı!” diyerek cevap verdi ?

3. Bitmedi… @alptug_akin adlı kullanıcı, bir yorumda daha bulundu ?

4. Çağlayan’da bu sefer ironi yaparak cevap verdi…

5. Ayrıca Çağlayan, @uyslkpra adlı kullanıcının “Bunu bir ekonomist olarak tavsiye ediyorum” notuyla paylaştığı bu yorumuna da:

6. Tabiri caizse kapak gibi başka bir cevap verdi.

Sahiden, siz ne düşünüyorsunuz? 1 kilo balığa 500 TL ödemek zorunda olmak isyan edilmesi gereken şeylerden biri değil mi? Armağan Çağlayan’ın isyanını yersiz bulmak ne kadar doğru? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir