Kardashian’lara yeni bebek! Kourtney dördüncü kez anne oldu

Magazin dünyasının en ünlü ailesi Kardashian-Jenner’lara yeni bir üye katıldı. Birkaç kez tüp bebek tedavisini denediktan sonra tedaviyi bırakan, sonrasında doğal yollarda hamile kalan 44 yaşındaki Kourtney, dördüncü çocuğunu kucağına aldı.

ADINI ROCKY KOYDULAR

Aileden henüz resmi açıklama gelmese de ABD basınına konuşan çifte yakın kaynaklar, Rocky adlı erkek bebeğin dün dünyaya geldiğini belirtti. Aylardır gündemde olan mucize bebek Rocky, 47 yaşındaki müzisyen Travis Barker ile Kourtney’nin paylaştığı ilk çocukları oldu.

Kardashian kardeşlerin en büyüğü olan abla Kourtney ile 2015 yılında boşandığı Scott Disick’in; 13 yaşında Mason, 11 yaşında Penelope ve 8 yaşında Reign adında üç çocuğu bulunuyor.

BARKER’IN ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU

Rocky bebek, Travis Baker’ın üçüncü çocuğu oldu. Blink182 grubunun davulcusu Barker’ın eski eşi Shanna Moakler’dan 20 yaşında Landon adında bir oğlu ve 17 yaşında Alabama adında bir kızı var.

KONSERDE HAMİLELİK DUYURUSU

Kourtney Kardashian, haziran ayında Barker’ın Los Angeles konserinde seyircilerin arasından ‘Travis ben hamileyim’ yazılı bir pankartı kaldırarak, hamilelik haberini dünyaya duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir