OnePlus 12, 2024 başında diğer ürünlerle birlikte piyasaya sürülecek

Bugün OnePlus, Çin’de en son amiral gemisi telefonu OnePlus 12’yi tanıttı. OnePlus 11’in halefi olarak gelen bu cihaz, önceki modele göre önemli yükseltmeler sunuyor. Her zamanki gibi, bu akıllı telefon küresel pazarlara da yolunu bulacak. Marka, şimdi de OnePlus 12‘nin Çin dışındaki lansman takvimini sutil bir şekilde açıkladı. Amiral gemisi cihazın kesin lansman tarihi daha önce sızdırılmıştı.

OnePlus resmi olarak en son nesil amiral gemisi OnePlus 12’nin 2024’ün başlarında piyasaya sürüleceğini onayladı. Şirket, kesin lansman tarihini açıklamadı. Ancak, daha önce yanlışlıkla sızdırılan küresel pazarlama kampanyası materyali, 23 Ocak lansman tarihine işaret ediyor.

OnePlus 12, 2024 başında diğer ürünlerle birlikte piyasaya sürülecek

OnePlus 12‘nin lansman takviminin yanı sıra, marka, bu amiral gemisi akıllı telefonun küresel pazarda diğer cihazlarla birlikte sunulacağını da belirtti. Bunların OnePlus 12R, OnePlus Buds 3 ve OnePlus Watch olması bekleniyor. Bu üç cihazın hepsi sızdırılan renderlarda yer aldı. OnePlus 12R, yalnızca Çin’e özgü olan OnePlus Ace 3’ün yeniden markalanmış bir versiyonu. Orta segment bu ürün de küresel pazarlarda satışa sunulabilir.

Bu yılın başlarında, OnePlus 11 diğer birçok cihazla birlikte duyurulmuştu. Bunlar arasında OnePlus 11R, OnePlus Buds 2 Pro, OnePlus Pad ve daha fazlası vardı.

OnePlus 12‘ye gelince, tasarımı önceki modelle aynı. Önemli yükseltmeler arasında BOE tarafından sağlanan kavisli OLED ekran ile 4.500 nit maksimum parlaklık, Snapdragon 8 Gen 3, bir periskop lens, 24GB’a kadar RAM ve 1TB depolama alanı ve 50W kablosuz şarj özellikli 5.400mAh pil bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir